Rozkládací pohovky KOLINGER pro hotely a penziony

Protože pohovky sami navrhujeme a vyrábíme, dokážeme je přizpůsobit vašim požadavkům. Rozměr, barva a materiál potahu, kvalita matrace nebo tuhost lamelového roštu. Na všechny naše pohovky poskytujeme dlouhodobý servis, díky kterému mohou ve vašem provozu fungovat i po deseti a více letech užívání.

Funkční

Rozkládací, polohovatelné systémy pohovek a lenošek s vysokou variabilitou nastavení (pohovka - lenoška - postel). Používáme hlavně ocelové díly, dřevěné podstavy a mechanické součásti s minimem plastových dílů.

Komfortní

Léty prověřené konstrukce a neustále se zlepšující součásti jako jsou matrace nebo lamelové rošty, nabízí vysoký komfort a užitnou hodnotu. Kvalitní materiály pak zajistí, že i po intenzivním používání pohovka neztrácí na komfortu.

Elegantní

Desítky druhů látek a barev potahů nabízí možnost přizpůsobit pohovky na míru designu vašich pokojů. Vzhled pohovky můžete dále vylepšovat použitím různých druhů dřevěných nebo čalouněných podstav.

Modelové řady pohovek

Rozkládací pohovky (dvoulůžka) a křesla (jednolůžka) pro každodenní spaní i odpočinek. Duomat je konstruován zejména pro využití menších prostor, kde plnohodnotně zastoupí pohovku a dvoulůžko zároveň.

Cena od 16 940 Kč při objednání 1 ks

Polohovatelné lenošky pro odpočinek i pravidelné přespání, rozložitelné do jednolůžka. Single přináší vysokou užitnou hodnotu lenošky menších rozměrů, která se po rozložení změní v komfortní jednolůžko.

Cena od 11 940 Kč při objednání 1 ks

Polohovatelné pohovky a taburety pro komfortní odpočinek, rozložitelné do dvoulůžka. Kombo vyniká variabilitou poloh a pohodlím díky nezávisle nastavitelným područkám a jedné nedělené matraci.

Cena od 16 940 Kč při objednání 1 ks

Rozkládací pohovka Duomat je konstruována jako plnohodnotné dvoulůžko nebo přistýlka. Vyniká jednoduchostí rychlého rozložení, kvalitou spánku díky pěnovým matracím a lamelovým roštům z masivního dřeva. Rozsáhlá možnost individuálního zakázkového provedení nabízí konfiguraci rozměrů, potahů, roštů a matrací podle budoucího použití a předpokládaného zatížení. Díky tomu dokáže pohovka pracovat dlouhá léta a vrátit vám několikanásobně investici z pořízení.

Důmyslné rozkládací mechanismy

Prostorově úsporné křeslo Duomat

Rozložitelné během minuty

Jako plnohodnotné jednolůžko

Systém rozkládacích pohovek Kombo nabízí několik možností použití. Od vybavení pro pokoj v penzionu, které šetří místo a nabízí každodenní přespání až po několika dílnou sedací soupravu v hotelovém salónku. Díky kvalitním materiálům dokáže sloužit mnoho let a jakékoli opotřebení vyřeší náš vždy dostupný servis.

Kvalitní zpracování a vždy dostupný servis

Ruční zakázková výroba

Zakázková výroba pracuje s širokou nabídkou rozměrů od pohovky přes křeslo až po taburet. Nabízíme různé matrace podle účelu použití pohovky a výběr z různých materiálu podstav i nožiček. Na výběr máte také z desítek vzorů a barev potahů i různých kvalit a gramáží látek.

Pevné ocelové konstrukce

Ocelové konstrukce zaručují vysokou životnost konstrukce. Bukové lamely nesoucí matrace podtrhují uživatelský komfort při sezení i spaní a jejich tuhost vám nastavíme podle přání. Mechanické součásti pohovky používají minimum plastových dílů a vydrží tak každodenní rozkládání.

Lenoška Single nabízí minimalistický design s vysokou přidanou hodnotou zejména pro menší prostory. Je rozložitelná v plnohodnotné jednolůžko a poskytuje tak nejen pohodlný odpočinek, ale také místo pro přespání jako přistýlka. Vybavit lze různou kvalitou matrací, individuální šířkou i délkou. Manipulace s lenoškou je velmi jednoduchá a její ocelové polohovací mechanismy zajišťují dlouhou životnost.

Pohovky vyrábíme již od roku 1982

Historie výroby pohovek KOLINGER

První pohovky vyrábí Antonín Kolinger přímo ve svém bytě na pražském Žižkově. Píše se rok 1982 a v komunistickém Československu je zoufalý nedostatek kvalitního sedacího nábytku. Začíná tedy jako jeden z prvních živnostníků a ihned po revoluci zakládá profesionální výrobu Antonín Kolinger - ason, později ASON interier.

V druhé generaci rodinné výroby přebírá firmu syn Petr Kolinger. Zaměřuje se na zdokonalení výroby rozkládacích pohovek a upouští od širokého sortimentu ostatního nábytku. Zakládá novou filozofii produktu “navrženo zákazníkem” a potřeby majitelů pohovek přenáší zpátky do výroby. Pro zvýšení životnosti pohovek spouští službu Vždy dostupný servis s možností obnovení kterékoli součásti pohovky i po 10 a více letech užívání.

Duomat přes 25 let v prodeji

První verze pohovek Duomat jsme začali vyrábět již v roce 1993. Od té doby získala pohovka mnoho vylepšení vycházejících ze zkušeností zákazníků a servisu KOLINGER. Majitelé pohovek Duomat oceňují zejména dlouhověké ocelové konstrukce, které vydrží každodenní rozkládání, kvalitní matrace a možnost obnovy/výměny kterékoli části pohovky za novou.

Dlouhá životnost

Díky pevné ocelové konstrukci a rozkládacímu mechanismu s minimem použitých plastových dílů, překonává Duomat všechny délky životnosti běžných pohovek. Lamelový rošt je vyrobený z kvalitních bukových lamel zasazených přímo v ocelové konstrukci. Uživatelský komfort pak vylepšují různě tvrdé pěnové matrace, které dokáží zajistit kvalitní a zdravý spánek. Požáruční servis řeší jakékoli nepříjemnosti, které během let používání pohovky mohou nastat.

Kvalitní postel nebo přistýlka

Zakázková výroba připraví Duomat přesně podle potřeb prostředí kam směřuje. Pohovku můžeme vybavit jako komfortní postel s luxusním vzhledem a zvýšeným posezem pro pohodlé vstávání nebo jako obyčejnou přistýlku pro občasné přespání. Ruční výroba zohledňuje nejen vzhled, ale také tuhost lamelového roštu, výšku a kvalitu matrace, možnosti rozšíření o úložný prostor nebo vlastní celkové rozměry.

Jistota vždy dostupného servisu

Standardně vám nabízíme servis, dokud budete pohovku vlastnit. Tedy po celou dobu životnosti vaší pohovky. Naší službu oceníte zejména v pozdějším pozáručním čase, kdy se může projevit vliv opotřebení součástek. Běžné produkce pohovek často nedokáží opravit rozkládací mechanismy ani měnit pouze některé části pohovky. My repasujeme veškeré součástky a jsme schopni zajistit výrobu nových, i když je pohovka stará 20 let.

Běžné servisní práce:

  • výměna lamel nebo jejich uložení
  • výměna šroubů, koleček nebo jejich osiček
  • výměna podkladového textilu matrace sedáku
  • výměna potahu pohovky za nové čalounění
  • repase polohovacích a rozkládacích mechanismů
  • repase konstrukce, svařování, rovnání a vystužení dílů