Duomat

Rozkládací pohovky a křesla pro úsporu prostoru

V A R I A N T Y

Rychlost rozložení, úspora prostoru a vysoký komfort spánku jsou hlavními atributy, které oceňuje už více než 10 tisíc zákazníků.

Hlavní benefity

  • Úspora prostoru
  • Ocelová konstrukce
  • Rovná nedělená plocha pro spaní
  • Dva oddělené lamelové rošty
  • Nedělená matrace z jedenoho kusu
  • Výměnná matrace
  • Snímatelní potahy

Maximální komfort šetřící prostor

Pohovka Duomat je určena všem, kteří ocení především jednoduchost rychlého rozložení, kvalitu spaní a rozsáhlé možnosti individuálního zakázkového provedení. Během 10 vteřin změníte obývák v ložnici. Šetříte prostor a zároveň nepřicházíte o možnost komfortního a zdravého spánku.

Vysoká životnost

Díky pevné ocelové konstrukci a rozkládacímu mechanismu s minimem použitých plastových dílů, překonává Duomat všechny délky životnosti běžných pohovek. Lamelový rošt je vyrobený z kvalitních bukových lamel zasazených přímo v ocelové konstrukci. Uživatelský komfort pak vylepšují různé úrovně kvality matrací, které zajišťují velmi kvalitní a zdravý spánek. Dlouhodobý požáruční servis vyřeší jakékoli nepříjemnosti, které mohou během let užívání Duomat nastat.

Domácí postel nebo hotelová přistýlka

Variace zakázkové výroby dokáží přetvořit Duomat přesně podle potřeb prostředí kam směřuje. Pohovku lze vybavit jako komfortní postel s luxusním vzhledem a zvýšeným posezem pro pohodlé vstávání nebo jako obyčejnou přistýlku pro občasné přespání hostů v hotelovém pokoji. Zakázkové provedení zohledňuje nejen vzhled, ale také kvalitu lamelového roštu, výšku a tuhost matrace, možnosti přidání úložného prostoru nebo samotné výchozí rozměry pohovky.

Vždy dostupný servis

Zakládáme si na dostupnosti servisu našich pohovek. Ať už budete pohovku používat rok nebo deset let, vždy vám pomůžeme servisovat kterékoli její součásti. Repasujeme ocelové konstrukce a rozkládací mechanismy, dodáváme nové lamely a kolečka, šijeme nové potahy, čistíme čalounění nebo měníme matrace.

Přes 25 let v prodeji

První verze pohovek Duomat jsme začali vyrábět v roce 1993. Od té doby získalo provedení mnoho vylepšení vycházejících ze zkušeností zákazníků a servisu KOLINGER. Majitelé pohovek Duomat oceňují zejména dlouhověké ocelové konstrukce, které vydrží každodenní rozkládání, kvalitní matrace a možnost obnovy kterékoli části pohovky.