Kombo

Polohovatelné pohovky a taburety pro komfortní odpočinek.

V A R I A N T Y

Polohovatelné okraje a rozložitelná nedělená matrace jsou základními prvky variability a vysokého komfortu pohovek Kombo.

Hlavní benefity

  • Ocelová konstrukce
  • Rovná nedělená plocha pro spaní
  • Dva oddělené lamelové rošty
  • Nedělená matrace z jedenoho kusu
  • Výměnná matrace
  • Snímatelní potahy
  • Zakázkové provedení
  • Kombinovatelné do sedacích souprav

Postel nebo elegantní sedací souprava

Systém rozkládacích a polohovatelných pohovek Kombo nabízí mnoho variací použití. Od vybavení pro studentský byt, které šetří místo a nabízí každodenní přespání až po několika dílnou sedací soupravu v obývacím pokoji. Jedna pohovka tak dokáže sloužit více let a díky zakázkové výrobě můžete měnit potah, matraci nebo podstavu kdykoli si to budete přát.

Individuální zakázková výroba

Zakázková výroba pracuje s širokou nabídkou rozměrů od pohovky až po taburet, s různou kvalitou matrací a volbou materiálu podstavy a nožiček. Na výběr máte také z desítek vzorů a barev potahů i různých kvalit a gramáží látek.

Ocelové konstrukce jako základ

Ocelové konstrukce zaručují vysokou životnost konstrukce. Bukové lamely nesoucí matrace podtrhují uživatelský komfort při sezení i spaní. Mechanické součásti pohovky používají minimum plastů a vydrží tak každodenní používání.

Doživotní pozáruční servis

Ať už budete pohovku používat rok nebo deset let, vždy vám pomůžeme servisovat kterékoli její součásti. Repasujeme konstrukce, dodáváme nové lamely a kolečka, šijeme nové potahy, čistíme čalounění nebo měníme matrace.

Pohovka Kolinger kombo P200 a P130 v roce 1998

Historie modelové řady Kombo

První verze pohovek Kombo jsme začali vyrábět v roce 1996. Od té doby získalo provedení mnoho vylepšení vycházejících ze zkušeností zákazníků a servisu KOLINGER.

Dlouholetí majitelé pohovek Kombo oceňují kvalitní konstrukce, které vydrží každodenní používání a zejména možnost obnovy kterékoli části pohovky.