Kombo

Polohovatelné pohovky a taburety s vysokou variabilitou nastavení


V A R I A N T Y

Polohovatelné okraje a nedělená matrace na rozkládacím mechanismu jsou základními prvky variability a komfortu pohovek Kombo.

Kvalitní roušky Kolinger z netkaných textilií nyní zakoupíte v eshopu >

Hlavní benefity

  • Vysoká variabilita nastavení
  • Ocelová konstrukce
  • Rovná nedělená plocha pro spaní
  • Dva oddělené lamelové rošty
  • Nedělená matrace z jedenoho kusu
  • Výměnná matrace
  • Snímatelní potahy
  • Kombinovatelné do sedacích souprav

Postel nebo elegantní sedací souprava

Systém rozkládacích a polohovatelných pohovek Kombo nabízí mnoho variací použití. Od vybavení pro studentský byt, kde šetří místo a nabízí každodenní přespání až po několika dílnou sedací soupravu v obývacím pokoji. Díky službě obnovy pohoky můžete měnit potah, matraci nebo podstavu kdykoli si to budete přát. Pohovka tak dokáže plnohodnotně sloužit i desítky let.

Zakázková výroba

Zakázková výroba pracuje s širokou nabídkou rozměrů od pohovky až po taburet, s různou kvalitou matrací a volbou materiálu podstavy nebo nožiček. Na výběr máte z desítek vzorů a barev potahů i různých kvalit a gramáží látek.

Ocelové konstrukce

Ocelové trubky zaručují vysokou životnost konstrukce. Mechanické rozkládací mechanismy jsou taktéž ze železa a vydrží tak intenzivní používání. Matrace nesou bukové lamely, které zesilují uživatelský komfort při sezení i spaní.

Vždy dostupný servis

Ať už budete pohovku používat rok nebo dvacet let, vždy vám pomůžeme servisovat kterékoli její součásti. Repasujeme konstrukce, dodáváme nové lamely a kolečka, šijeme potahy, čistíme čalounění nebo vyměňujeme matrace.

Pohovka Kolinger kombo P200 a P130 v roce 1998

Historie modelové řady Kombo

První verze pohovek Kombo jsme začali vyrábět v roce 1996. Od té doby získalo provedení mnoho vylepšení vycházejících ze zkušeností zákazníků a servisu KOLINGER.

Dlouholetí majitelé pohovek Kombo oceňují bytelné konstrukce a zejména možnost obnovy opotřebovaných součástí pohovky.